
Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер изрази задоволството си след победата с 2:1 срещу Ливърпул снощи, която класира „артилеристите" за четвъртфиналите на турнира Карлинг Къп.
„Получи се мач на много високо ниво, защото и двата тима искаха победата на всяка цена. Мисля, че напълно задоволихме феновете, дошли да ни подкрепят на стадиона. Показахме завидни качества във всеки компонент от играта", коментира на пресконференция след срещата френският специалист.
„Успяхме да наложим играта си след изравнителния гол на Ливърпул. Много съм доволен от младите футболисти, които показаха силна психика и стабилна игра. Бих казал, че мачът бе по-скоро от европейска класа, а нe на ниво Карлинг Къп.
Крейг Ийстмънд направи страхотен дебют въпреки крехката си възраст, Фран и Рамзи също са на по 18-19 години, а напълно се справиха със задачите си. Всички те заслужават похвали за свършената работа. Вярвам, че това ще са футболистите с бъдеще в Европа, които ще показват качества и ще радват любителите на футбола занапред", категоричен бе Венгер.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ