Арминия остана без треньор

снимка: bundesliga.de

Арминия (Билефелд) уволни треньора си Михаел Фронцек едва кръг преди края на германската Бундеслига и година преди изтичане на контракта му. Загубата от Борусия (Дортмунд) с 0:6 явно е преляла чашата на търпение на босовете.

 

Под ръководството на Фронцек, Арминия не познаваше вкуса на победата в 9 поредни шампионатни срещи, което ги изпрати в зоната на изпадащите .Неговото място ще бъде временно заето от главния помощник-треньор преди назначаване на нов наставник.

 


В последния кръг Арминия посреща Хановер и само трите точки ще оставят шансове на тима да остане в елита.