Арагонес: Победата ни е заслуга на целия отбор

снимка: БГНЕС

"Много съм щастлив от спечелването на Европейската титла и победата е заслуга на целия отбор", заяви щастливият треньор на испанските национали Луис Арагонес, минути след като неговите възпитаници вдигнаха титлата.

 

"Играчите знаят колко много им вярвах, че имат сили да спечелят титлата. Те също бяха уверени в собствените сили. Мисля, че разполагаме с изключително добър отбор", каза той. "Много съм щастлив за цяла Испания. Този успех е от голямо значение за целия испански футбол", заяви Арагонес.

 

"Тази победа е заслуга на целия отбор", подчерта той и добави, че е изпълнил своя дълг. Арагонес отказа да отговаря на въпроси за своето бъдеще на пресконференцията след големия успех на своя състав, но има сигнали, че той ще се върне към клубния футбол. /БГНЕС