Арагонес: Не заслужавахме да загубим

снимка: БГНЕС

Турският гранд Фенербахче загуби с 1:2 срещу Порто у дома снощи, но треньорът на отбора Луис Арагонес далеч не беше разочарован от представянето на състава си.


„В първите 35 мин. показахме най-доброто, на което сме способни. Създадохме много възможности, но не можахме да се възползваме от тях, докато Порто го направиха. Във футбола, ако не използваш шансовете си, губиш. Не заслужавахме този резултат. Не зависи колко добре играеш, защото въпреки всичко резултатът остава непредвидим. Сега ни остава само да пътуваме за Киев с единствената мисъл да спечелим място в турнира за Купата на Уефа." завърши испанецът. ,