
Дуото на Милан Златан Ибрахимович и Лука Антонини показаха интерес към нападателят на Манчестър Сити Марио Балотели и го поканиха да се присъедини към техния отбор. Двамата се надяват, че Адриано Галиани ще финансира този ход и 20-годишният играч ще акостира на „Сан Сиро", ако „гражданите" решат да го продадат.
„Нашият тим винаги търси качествени играчи и се надявам през януари да пристигнат още такива", коментира шведът.
„Чух за Балотели в Милан. Незнам дали ще се съгласи, но би било прекрасно да играем заедно."
Антонини се съгласи със своя съотборник и изрази надежда, че нападателят ще продължи бъдещето си на „Сан Сиро".
„Преминаването на Балотели би било прекрасно. Той ще ни окаже необходимата подкрепа и ще ни помогне да спечелим всичко, което искаме", призна защитникът пред местна радиостанция.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ