Анри: Оставете ме, щастлив съм в Барса

снимка: БГНЕС

Нападателят на Барселона Тиери Анри опроверга слуховте, че ще се завърне в Премиършип и заяви, че е щастлив на „Ноу Камп". От преминаването си в Примера Дивисион Анри не изглежда особено доволен и изглежда не може да се приспособи към новия си отбор.

 

„Едно е сигурно, всички спекулации около Манчестър Сити и всичко, което говорите, трябва да спре. Вече съм изиграл три мача и имам два гола. Бях болен и затова пропуснах два мача, а толкова са пропускали и Меси, и Ето'о. Треньорът постоянно сменя стартовия състав, но вие говорите само когато аз отсъствам. Ако ще говорите, говорете за всички!" заяви ядосаният французин.