
Нападателят на Барселона Тиери Анри заяви, че няма да се радва ако успее да вкара гол срещу бившия си клуб Арсенал. Двата тима се изправят един срещу друг на 1/4-финалите на Шампионската лига, като първата среща е следващата сряда.
Анри е най-резултатният футболист в историята на Арсенал, за което благодари на мениджъра на тима Арсен Венгер. „Много тежък за мен жребий", каза Анри пред медии в Испания. „Не казвам, че няма да се хвърля с всички сили в сблъсъка, защото все пак това е футболът".
„Просто не исках да играем срещу Арсенал. За мен ще бъде много странно да стъпя на терена, дори и той да е „Емирейтс", а не „Хайбъри", с екип различен от този на Арсенал", продължи Анри. „Връзката, която имам с феновете на Арсенал, е нещо много специално и неповторимо. Искарах там 8 години и едва ли ще се задържа в друг отбор толкова дълго, защото вече остарях", каза още 32-годишният нападател на каталунците.
Попитан дали ще празнува ако отбележи гол срещу бившия си тим, Анри бе категоричен: „Няма шанс. Не. Аз дори не искам да играя срещу тях".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ