
Бившият национален селекционер Станимир Стоилов продължава отличното си представяне в Кипър Днес тимът на Анартозис, който е ръководен от родния специалист, спечели с 2:1 гостуването си на АЕК (Ларнака) в първи двубой от 1/4-финалите в турнира за Купата на Кипър и така момчетата на Мъри са много близо до полуфинала. И трите попадения в мача паднаха през първото полувреме.
Българският национал Станислав Ангелов бе оставен на резервната скамейка, но се наложи да влиза в игра още в 27-ата минута, тъй като капитанът на Анортозис Кристос Марангос получи контузия. Реваншът е на 16 март на стадиона на Анортозис, а Ангелов и компания са фаворити да продължат в следващата фаза на надпреварата
След идването на Мъри тимът започна да се представя отлично и в шампионата, като вече успя да си гарантира място в челната четворка и ще участва в плейофите за титлата.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ