
Няколко клуба от английската Висша лига имат силно желание да върнат бразилския национал Жилберто Силва на Острова, разбра Sky Sports.
33-годишният халф впечатлява с изявите си на тазгодишния Мондиал 2010 в Южна Африка, играейки важна роля в прагматичния тим на Карлос Дунга.
Понастоящем бившият състезател на Арсенал защитава цветовете на гръцкия шампион Панатинайкос, ала атинският гранд изпитва известни финансови проблеми, които може да наложат раздяла с ветерана.
Според Sky Sports, клубове като Фулъм, Блекбърн, Евертън и Панатинайкос проучват възможността да се сдобият с услугите на опитния полузащитник, който доказва, че все още може да бъде полезен на зеления килим.
Интерес към южноамериканеца обаче не липсва и от Испания, Германия и Италия, където също се облизват за "кариоката".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ