
Наставникът на Литекс Ангел Червенков заяви, че не се притеснява и че няма напрежение в тима преди лагера на ловчанлии в Турция. Днес те летят за южната ни съседка, където ще изиграят четири контролни срещи срещу Цървена звезда, Партизан, Тимишоара и Теплице.
„В Турция ще изиграем 4 контроли, все срещу силни съперници. Всички в отбора са здрави и тренират пълноценно. Това е съставът ни, не смятаме нито да продаваме, нито да привличаме нови футболисти. На лагера ще изпробваме различни схеми, за да видим как ще ни паснат", заяви Червенков на летище „София".
„Напрежение в Литекс? Няма такова," категоричен бе старши треньорът. „Напрежението е някъде другаде, но не и в Литекс. Разбира се, че следим какво се случва в ЦСКА и Левски, всичко знаем, и не само при тях, но и всички отбори в челото," добави Червенков.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ