Анелка готов да преподпише с Челси

галерия:

Футболният номад Никола Анелка най-накрая намери своя дом. Френският таран на Челси изрази публично желанието си да преподпише контракта си със "сините", изтичащ след края на следващия сезон.

 

Тази седмица бившият футболист на Арсенал и Реал Мадрид реализира своя гол номер 50 със синята фланелка, разписвайки се при успеха с 2:0 като гост на Спартак Москва в Шампионската лига. Днес пък французинът даде ясен израз на намеренията си - да остане на "Стамфорд Бридж".

 

"За първи път бележа толкова голове за един клуб, като за първи път и се задържам някъде за повече от две години и половина", довери Анелка.

 

"Това показва колко щастлив се чувствам в Челси. Не зная какво ще се случи занапред. След този сезон ще ми остава само една година от контракта ми, като никога не можеш да си сигурен какво предстои. Аз обаче се чувствам много добре тук, като бих се радвал да преподпиша за още много години напред", добави голмайсторът.