
Центърът на Милуоки Бъкс Андрю Бохут е получил разрешение от докторите на тима да поднови тренировки. Австралиецът получи травма в долната част на гърба, която го извади за голяма част от сезона, но тестове показаха, че тя е напълно излекувана.
Бохут изрази задоволство от този факт и заяви пред медии, че няма търпение да играе отново. Той успя да запише едва 36 мача през този сезон, записвайки средно 11.7 точки и 10.3 борби на мач.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ