Андрей Гълъбинов наниза 4 гола за Дженоа

снимка: twitter

Българският нападател Андрей Гълъбинов бързо спечели публиката на новия си клуб Дженоа. Националът ни, често държан резерва от селекционерите на България, наниза 4 гола срещу четвъртодивизионния Савона при победа с 8:0.

Таранът пропусна и дузпа. Той беше заменен в 86-та минута на срещата и обра аплодисментите на агитката. Това беше последна контрола на Дженоа преди началото на сезона. Първият официален мач е на 13-ти август срещу още неясен съперник за Купата на Италия.

Припомняме, че Андрей носи спортни гени и от двата рода, пише offnews. Баща му Асен Гълъбинов е един от големите волейболисти и треньори на ЦСКА и националния отбор.

По майчина линия дядо на нападателя е великият вратар на ЦСКА Йордан Филипов. За нещастие бат Дана си отиде млад при инцидент в планината и не успя да види своя внук по терените.