Андрей Аршавин отрече за проблеми с Арсен Венгер

галерия:

Полузащитникът на Арсенал Андрей Аршавин отрече слуховете, че отношенията между него и мениджъра на тима Арсен Венгер са лоши. Руския футболист трудно намира място в състава на „артилеристите" през този сезон и така и не успява да намери своята най-добра форма, което дава плод на доста спекулации, пращащи го далеч от „Емирейтс" в края на кампанията.


„Няма нищо вярно в твърдения, че между мен и Арсен има скандали", категорич бе самия играч.


Привлеченият през 2009-а година от Зенит полузащитник е доста критикуван за своята физическа форма и малкия коефициент на полезно действие, който има на терена. През лятото пък се очаква Венгер да потърси сериозно разнообразяване на състава, тъй като тима не е печелил никакъв трофея от 2005-а година насам.


Именно Аршавин пък е смятан за един от футболистите, на които ще се наложи да си търсят нов отбор. Въпреки критиките обаче, руснакът има 11 асистенции през сезона, които го нареждат на второ място по този показател след Сеск Фабрегас. Освен това Аршавин е отбелязал и 10 попадения.

 

Кой е любимият ви спорт?

Ако винаги сте си мечтали да гледате финалът на Шампионската лига на живо, PokerStars ви кани на невероятно спортно пътуване с покер промоциятаGame of Your Life.