Анди Родик се излекувал от мононуклеоза

галерия:

снимка: ройтерс

Първата ракета на Съединените щати Анди Родик разкри, че е бил болен от лека форма на мононуклеоза. Той вече бил възстановен от заболяването.

 

"Имал съм лека форма на мононуклеоза през последните два месеца", сподели вчера Родик на пресконференция в Синсинати.

 

"Лекарите ми казаха, че вече съм здрав. Радвам се, че се справих с болестта. Докторът ми каза още, че ще бъда напълно готов за участие в US Open.