
снимка:
ройтерс
Първата ракета на Съединените щати Анди Родик разкри, че е бил болен от лека форма на мононуклеоза. Той вече бил възстановен от заболяването.
"Имал съм лека форма на мононуклеоза през последните два месеца", сподели вчера Родик на пресконференция в Синсинати.
"Лекарите ми казаха, че вече съм здрав. Радвам се, че се справих с болестта. Докторът ми каза още, че ще бъда напълно готов за участие в US Open.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ