Анди Родик e аут от финалния Мастърс заради контузия

снимка: БГНЕС

Американският тенисист Анди Родик се оттегли от финалния Мастърс заради контузия на глезена точно преди срещата си с Роджър Федерер.

„Вчера на тренировка стъпих на криво и контузих глезена си. Направих всичко по силите си, за да го предотвратя, но наистина не можах да спра. Всичко стана много бързо", каза Родик.