
снимка:
БГНЕС
Американският тенисист Анди Родик се оттегли от финалния Мастърс заради контузия на глезена точно преди срещата си с Роджър Федерер.
„Вчера на тренировка стъпих на криво и контузих глезена си. Направих всичко по силите си, за да го предотвратя, но наистина не можах да спра. Всичко стана много бързо", каза Родик.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ