
Първата ракета на Великобритания Анди Мъри започна с успех участието си на турнира на трева в Куинс Клъб, Лондон (714 000), след като шотландецът успя да сломи с 2:0 сета испанеца Иван Наваро - 7:6 (8), 6:3 в среща от втория кръг на надпреварата.
108-ият в света Наваро, който през миналата година бе елиминиран от българина Григор Димитров, успя да окаже по-сериозна съпротива на Мъри единствено в първия сет, достигайки до тайбрек.
През втората част обаче, британецът бе безкомпромисен и реши да не си утежнява допълнително задачата.
Турнирът изненадващо пък бе напуснат от поставения под номер 6 в основната схема французин - Гаел Монфис, който отстъпи с резултат 3:6, 7:6 (4), 2:6 на германеца Райнер Шутлер.
Монфис имаше известни проблеми с лявото си коляно, като на няколко пъти потърси и медицинска помощ. Това явно се оказа фатално за него, не издържайки три сета срещу мотивирания немски тенисист.
Утре участието си в турнира започват първите двама поставени - Рафаел Надал и Новак Джокович.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ