
Най-добрият британски тенисист Анди Мъри приключи с участието си на турнира от сериите "Мастърс" в Индиън Уелс, след като на 1/4-финалите шотландецът бе надвит в два сета от шведа Робин Сьодерлинг - 1:6, 6:7.
Мъри допусна два пробива още в първия сет, които му струваха скъпо и позволиха на скандинавеца да дръпне напред в резултата.
Британецът все пак успя да подобри играта си във втората част, довеждайки развоя на сета до тайбрек, който обаче в крайна сметка загуби.
На Сьодерлинг му бяха нужни час и 34 минути, за да се справи с Мъри, а в следващата фаза го очаква друг солиден опонент - Анди Родик.
Шотландецът пък не успя да повтори доброто си класиране от миналата година, когато успя да достигне до финала на надпреварата, където отстъпи на Рафаел Надал.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ