
Ден след изявеното от страна на Карлос Тевес желание да напусне Манчестър Сити, бившият английски национал Анди Коул отписа "гражданите" в борбата за титлата на Острова.
Коул е носил фланелките и на двата клуба от Манчестър, ала далеч по-запомнящи се бяха изявите му с тази на Юнайтед. Според мнението на голмайстора, проблемите на Йистландс са далеч повече, отколкото е нормално да бъдат.
"Там има много проблеми", отбеляза Анди Коул. "Всеки, който има някакъв разсъдък и разбира от футбол, може да го забележи. Не може толкова често да се влиза в конфликт с мениджъра. Всяка седмица някой излиза в публичното пространство и заявява, че не се чувства щастлив в клуба. По този начин няма как да управляваш кораб".
"Подобно нещо няма как да бъде забелязано в Манчестър Юнайтед или Челси. За отбор, намиращ се под такива обстоятелства, би било много трудно да триумфира с шампионската титла. Когато имаш толкова много добри играчи, които обаче не се появяват на терена, това няма как да не ти донесе проблеми", добави бившият стрелец.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ