Андерсон: Бих се радвал да играя с Хълк

галерия:

снимка: calciomercato.com

Полузащитникът на Манчестър Юнайтед Андерсон призна, че ще се радва да ако неговият сънародник Хълк се присъедини към тима на „червените дяволи".

 

Андерсон напусна Порто през 2007 година, за да се присъедини към Юнайтед и иска 22-годишният Хълк да последва примера му.

 

„Той има качества, които се търсят и ценят в Англия. Мисля, че би се вписал идеално във Висшата лига, защото е адаптивен," заяви Андерсон.

 

„Ще бъда много щастлив, ако той дойде в Юнайтед. Според мен Хълк вече има нужда от по-голям клуб, където да разгърне потенциала си," допълни той.

 

„Той е страхотен играч и мой добър приятел. Ще се радвам, ако играем заедно," завърши бразилецът.

 

Хълк е свързван с трансфери в редица английски грандове, сред които освен Юнайтед са и Сити, Челси и Арсенал.