
Мениджърът на Челси Карло Анчелоти настоя, че не се притеснява за Фернандо Торес. Закупеният за 50 милиона паунда от Ливърпул испански национал все още не е отбелязал гол в петте си мача досега за лондончани.
Вчера "сините" записаха победа с 3:1 при гостуването си на Блекпул и съкратиха разликата с водача Манчестър Юнайтед на 9 точки, като Челси е и с мач по-малко. Възпитаниците на Анчелоти стигнаха до успеха с голове на Джон Тери (20') и два на Франк Лампард през второто полувреме.
Фернандо Торес обаче с нищо не загатна за класата си в този мач, но италианският му наставник заяви, че няма притеснения относно формата на нападателя или пък с партньорството му с Дидие Дрогба.
"Щастливи сме от представянето си. Фернандо Торес е топ нападател и скоро ще започне да бележи, това не е проблем. Той показа добро взаимодействие с Дрогба през първото полувреме. Важно е, че Фернандо работи за отбора - от мач на мач ще подобри формата си и ще отбележи", каза Анчелоти на пресконференцията след мача.
"Смятам, че двамата с Дрогба играха добре заедно. Не съм искал от тях да играят близо един до друг. Искахме да разкъсаме защитата на Блекпул", добави италианският специалист.
"Нашата цел е да завършим на първо място в класирането. Очевидно е, че сме близо до Манчестър Юнайтед, но сега не трябва да мислим толкова напред. Разликата ни с тях е 9 точки. Все още е много рано да мислим, че може д се борим за титлата. По-лесно ще бъде, ако мислим за това мач по мач.
Мисля, че лошите ни моменти свършиха. Играем добре и постигнахме положителни резултати в последните си три мача. Най-накрая лошите моменти свършиха", завърши Карло Анчелоти.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ