
Мениджърът на Челси Карло Анчелоти призна, че лидерът на „сините" Джон Тери е „загубил контрол" върху поведението си и напълно заслужено е получил втория жълт картон, който остави тима му с човек по-малко при загубата от Тотнъм с 1:2 в събота.
Бившият капитан на английския национален отбор игра с ръка в наказателното поле и изработи дузпа за съперника, след което продължи да излива нервите си на терена с груби нарушения до самото си изгонване, предизвикало недоволство у феновете и пресата на Острова.
„Аз също съм играл футбол и знам, че не винаги се действа рационално на терена. Човешко е да загубиш контрол и да се поддадеш на емоциите. Тери прави фантастичен сезон и не е честно да бъде толкова остро критикуван", защити играча си Анчелоти.
Загубата на Челси върна Манчесър Юнайтед в борбата за титлата в Премиършип. "Червените дяволи" победиха Манчестър Сити с минималното 1:0 по-рано през уикенда и се доближиха на само точка от върха в лигата.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ