Анчелоти се подигра с Челси: Нямаме достатъчно класа, за да сме шампиони

галерия:

Мениджърът на Челси Карло Анчелоти заяви, че футболистите в тима не са достатъчно силни, за да станат шампиони на Англия през настоящия сезон.

 

В момента многомилионната селекция на Роман Абрамович заема 3-тото място във Висшата лига, ръководена именно от Анчелоти, който смята, че в тима няма достатъчен брой класни състезатели.

 

През настоящия сезон при "сините" дойдоха Рамиреш и Давид Луиш от Бенфика, както и Фернандо Торес от Ливърпул, а в състава остана ядрото на тима изграден от Моуриньо и носещ трофеи на тима, но явно наличието на Дрогба, Лампард, Тери, Малуда, Калу, Микел , Есиен, Ашли Коул и прочие не е достатъчно на италианския специалист.

 

"Второто място е по-добро от третото, но няма голямо значение дали ще станем втори, защото в началото на годината нашата цел беше титлата," заяви Анчелоти.

 

"Мисля, че нямаме достатъчно класа в състава си, за да станем шампиони този сезон," изригна специалистът, който също така се оправда, за провала през сезона с многото контузии, които имаше в състава по-рано през сезона.

 

Ако винаги сте си мечтали да гледате финалът на Шампионската лига на живо, PokerStars ви кани на невероятно спортно пътуване с покер промоцията Game of Your Life