
Мениджърът на Челси Карло Анчелоти бе бесен след равенството - 1:1 на неговия Челси като гост на Блекбърн. Италианският специалист разкритикува играчите си, като заяви че им е липсвала увереност и борбеност.
„Беше труден мач, защото имаше много борба на терена. Ние играхме добре през първото полувреме, в което заслужавахме да водим в резултата", каза Анчелоти пред Sky Sports.
„През второто полувреме се опитахме да играем футбол, но беше много трудно. Загубихме увереност и сами си направихме мача труден. Въпреки всичко се опитахме да стигнем до победата, но нямахме късмет", добави наставникът на Челси.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ