Анчелоти: С оглед на играта равенството е добър резултат за нас

галерия:

Мениджърът на Челси Карло Анчелоти остана доволен от равния резултат 1:1 с Евертън, но не и от играта на своите възпитаници. Срещата бе част от 4-ия кръг за ФА Къп и ще се преиграва поради равенството.

 

„Евертън показа изключително добра игра, в един момент ни притисна и ни създаде сериозни проблеми. С оглед на това резултатът е добър, но играта ни не беше на ниво," заяви Анчелоти.

 

„Евенртън имат собствен стил на игра, доста по-различен от нашия. Те играят на дълги подавания и това очевдино затруднява нашите защитници. Все пак се радвам, че показахме дух и стигнахме до равенството, а с него остава и надеждата да играем напред в турнира," сподели още той.

 

„Трябва да се съсредоточим и да направим всичко възможно, за да спечелим следващия мач. Определено имаме нужда от тази победа," завърши италианецът.