
Мениджърът на Челси Карло Анчелоти прие със смесени емоции фактът, че е единственият номиниран италианец в класацията на „Франс футбол" и ФИФА. Той е номиниран в категорията „Треньор на годината" след успеха си с Челси през изминалия сезон, когато спечели шампионата и ФА Къп
„Ако добре си спомням, изминалата година беше лоша: няма дори един италианец, номиниран за „Златната топка". Ако не бяха Моуриньо и Интер, италианския футбол щеше да потъне в мрак," заяви Анчелоти.
„Дали съм затворил страницата Серия А? Не, и е невъзможно да се случи. Гледам всички мачове, когато мога, по телевизията. Разбира се, че следя отбора на Милан," допълва треньорът.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ