
Мениджърът на Челси Карло Анчелоти заяви, че в тима няма нужда от нови попълнения и отрече появилите се през последните дни в медийното пространство информации, според които "сините от Лондон" ще се развихрят по време на зимния трансферен прозорец.
В момента с травми в отбора на Челси за Лампард, Тери и Алекс, а през лятото бе продаден Карвальо, но всичко това никак не притеснява Анчелоти.
"Контузиите на нашите основни играчи не са толкова сериозни и аз се надявам в най-скоро време да разчитам на основния си състав и поради това нямам никакво намерение да купувам, когото и да било по време на зимния трансферен прозорец," категорично заяви Анчелоти цитиран от The Mirror.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ