
Треньорът на Милан Карло Анчелоти призна, че отборът му е направил всичко по силите си в днешната среща срещу Каляри, въпреки трудните обстоятелства. „Росонерите" успяха да се наложат с минималното 1:0 над днешните си съперници и останаха на 11 точки от лидерите в Серия А Интер.
„Беше труден мач, защото нямаме много здрави играчи в атака. Нямаше как да направим повече. След като поведохме успяхме да удържим резултата до края. Ако феновете освиркваха Индзаги при излизането му, то това е незаслужено. Ако са освирквали мен, значи са били прави, защото на пейката седяха Кака, Пато, Бориело, Шевченко и Роналдиньо." пошегува се Анчелоти.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ