Анчелоти недоволен: С тази игра ще ни бъде трудно

Карло Анчелоти изрази негодувание след успеха с 2:1 на своя Реал Мадрид на гости на новака Елче в късен мач от междинния 6-ти кръг на Ла Лига.

Победата бе постигната след спорна дузпа в добавеното време на мача, която Кристиано Роналдо реализира. Треньорът обаче предупреди, че с подобна игра съставът му трудно ще надделее в градското дерби с Атлетико в събота.

„Не съм доволен. Трябва да играем по различен начин. В дълги периоди изпитвахме затруднения, особено в заключителните минути", заяви Анчелоти.

Специалистът добави, че отборът му не е успявал да контролира срещата през второто полувреме и че единственото важно нещо е била победата. Италианецът коментира накратко и положението около наказателния удар:

„Трудно е да говорим за това, защото от скамейката не се вижда много добре. Говорих с Пепе и той ми заяви, че дузпата е безспорна."

Реал Мадрид заема временното трето място в Примера, на 2 очки зад лидерите Барселона и Атлетико, които имат пълния актив от 18 точки след шест изиграни мача.