Анчелоти доволен от равенството с Ювентус

снимка: dailymail.co.uk

Старши треньорът на Милан Карло Анчелоти каза, че е доволен от представянето на играчите си при домакинското равенство (1:1) на „росонерите" с Ювентус вчера вечерта.

 

"Въпреки страхотната форма, в която се намираме, Ювентус направиха невероятен мач и дори можеха да ни победят", каза Анчелоти пред „Sky Sports".

 

„Днес бяхме много търпеливи и успяхме да оползотворим положенията си. Единственото, от което имаме нужда сега е да си осигурим място в топ 3, нещо което се надяваме да постигнем още в следващия си мач с Удинезе", добави треньорът на „росонерите".

 

В момента Милан заема второ място в Серия А, като след този мач запази аванса си от 4 точки пред Ювентус.