Анчелоти доволен от дебюта на Бекъм

снимка: goal.com

Карло Анчелоти побърза да изкаже задоволството си от Дейвид Бекъм, след като снощи англичанинът дебютира с „червено-черната" фланелка. Милан успя да победи Хамбургер с дузпи, но този мач определено ще се помни като първият на Бекъм за „росонерите".


„Той изигра добър мач и направи това, което му казах. Трудно е да се очаква, че ще направи великолепен мач, след като тренира при нас само от осем дни. Радвам се, че всички успяха да проверят в какво физическо състояние са. Най-много съм доволен за тези, които трябва да влязат във върхова форма като Фелипе Сандерос, Матю Фламини и Андреа Пирло. В крайна сметка здравата работа ще се отплати." заяви Анчелоти.