Анчелоти дебютира начело на Реал Мадрид с голово шоу (ВИДЕО)

Реал Мадрид започна по отличен начин своята предсезонна подготовка и разби Борнемут с 6:0 като гост.

Срещата се игра пред 12 хиляди зрители на стадион "Голдсендс", които препълниха съоръжението на втородивизионния английски клуб, въпреки високата цена на билета за двубоя от 60 лири.

Двубоят бе дебют за новия наставник на мадридчани Карло Анчелоти, който пусна в игра по-голямата част от звездите на "белия балети", в това число и най-скъпият футболист в света Кристиано Роналдо.

От новите попадения на мадридчани в титулярния състав попаднаха Иско и Даниел Карвахал, а през второто полувреме на терена се появи 30-милионната покупка Асиер Ияраменди, както и Каземиро.

Кристияно Роналдо откри резултата в 21-ата минута от фаул. Португалецът удвои пет минути преди почивката, след като излезе сам срещу вратаря Дарил Флаавън при грешка на отбраната на Борнемут.

Само две минути по-късно Сами Хедира направи резултата класически след центриране от корнер на Месут Йозил.

На почивката Анчелоти смени почти цвелия си тим, но въпреки това само две минути след подновяването на играта резервата Гонсало Игуаин направи 4:0.

В 68-та минута Анхел Ди Мария вкара пети гол след самостоятелна акция, а осем минути преди края бразилският халф Каземиро оформи крайното 6:0 след хубаво двойно подаване и удар отблизо.

В следващата си контрола Реал Мадрид среща Олимпик Лион.