
Юношата на Реал Мадрид Алваро Арбелоа не смята, че присъствието на десния бек Серхио Рамос ще му попречи да намери място в титулярния състав на „белия балет". Арбелоа, който се завърна на „Бернабеу" от Ливърпул за 4 милиона евро, твърди че винаги може да играe и отляво.
"Не смятам, че ще бъде проблем. Аз мога да играя на различни позиции. Добър съм и като ляв бек. Играл съм такъв доста пъти със Испания," заяви испанецът пред „El Publico".
"Футболът не е същия без конкуренцията. И в личен, и в професионален план план, преместването в Мадрид е голяма промяна. Големите предизвикателства за сезона тепърва започват: Реал Мадрид и Световното първенство," добави испанецът.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ