
Новият мениджър на Блекбърн Сам Алърдайс заяви, че няма никакво намерение да се разделяя с нападателя на тима Роке Санта Круз. Той сподели, че основен приоритет за него ще бъде да задържи парагваеца в състава си. Няколко отбора от Висшата лига вече пожелах Круз, който е оценен на 15 милиона паунда.
"Не трябва да продаваме никой по време на трансферния прозорец. За мен това е много важно. Дойдох в Блекбърн, защото познавам добре играчите. Имам големи планове за отбора именно с тези футболисти.
Ще разгледам някои оферти и може да закупим някои играчи през януари. Все още не знам с какви пари ще разполагам, но ще се опитам да направя тима по-добър", каза Алърдайс.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ