
снимка:
goal.com
Спортният директор на Ювентус Алесио Секо заяви, че е бесен на рефера на мача на тима му срещу Дженоа. Двубоят завърши 3:2 в полза на отбора от Генуа. Съдията показа червен картон на Мауро Каморанези в средата на второто полувреме.
"Разговарях с рефера, при което той се опита да ми обясни някои неща, но това беше всичко. Вярно е, че Дженоа играха добре, но все пак съдията свиреше доста спорно и доста им помогна. Футболистите бяха много афектирани заради положенията, които свиреше и това се на играта им. Смятам, че отборът ми беше ощетен", каза Секо.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ