
Българската тенисистка Александрина Найденова заедно със 17-годишната си партньорка от Колумбия Юлияна Лисарасо отпаднаха рано тази сутрин на четвъртфиналите на двойки на тенис турнира в американския град Хилтън Хед Айлънд (щата Южна Каролина) с награден фонд от 10 хиляди долара.
Те загубиха в оспорван трисетов двубоя с 4:6, 6:2, 2:10 срещу Мегън Фалкон (САЩ) и Никола Слейтър (Великобритания). В първия кръг българо-колумбийският дует надигра със 7:6 (7:4), 6:4 представителките на домакините Малика Роуз и Зои Гуен Скандалис.
18-годишната пловдивчанка се пусна на кортовете в Хилтън Хед Айлънд и на сингъл, но приключи участие още след първия кръг след загуба с 1:6, 2:6 от поставената под № 5 в основната схема германка с американски паспорт Александра Мюлер.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ