
Халфът на Арсенал Александре Сонг е на мнение, че Сеск Фабрегас няма да напусне отбора през лятото. Ширещите се спекулации са, че испанският национале ще пожелае да се върне в родния си клуб Барселона, като каталунците от своя страна също изявиха интерес да си го върнат.
Според Сонг обаче, това няма да се случи. „Сеск е много важен за Арсенал и смятам, че той ще бъде с отбора и през следващия сезон", каза халфът пред News of the World. "Това би било добре за нас, а аз съм 100% сигурен, че ще стане така. С него си говорим всеки ден".
„Той винаги ми казва, че обича Арсенал прекалено много, за да си тръгне. Никога дори не е споменавал, че иска да ходи в Барселона. Просто хората говорят много, и от там тръгват различни слухове. Важното е, че сме сплотен колектив и искаме да печелим титли заедно, със Сеск", каза още Сонг.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ