Александър Янев и Манреса с пета загуба в Испания

Отборът на Манреса претърпя пета поредна загуба в мъжкото баскетболно първенство на Испания, информира БТА. Манреса отстъпи при гостуването си на Уникаха със 70:88 (16:30, 20:25, 16:14, 18:19) точки.

За гостите българският национал Александър Янев игра 13 минути като титуляр и се отличи със 7 точки, 3 борби и 1 асистенция.

Манреса е на предпоследното 17-то място в класирането без победа от началото на сезона.

Отборът на Кавала, където играе Симеон Илиев, допусна трета поредна загуба в гръцкото първенство. Тимът загуби домакинството си на Паниониос с 84:87 точки. Илиев игра 15 минути и реализира 5 точки.

Александър Везенков пък игра само две минути при домакинската победа на Арис с 64:63 точки над Илисиакос в друг мач от кръга.