Александър Тунчев игра цял мач за инфарктна победа на Кристъл Палас

Александър Тунчев игра пълни 90 минути при инфарктна победа на Кристъл Палас с 2:1 над Ковънтри в среща от третия кръг на втора английска футболна дивизия.

Тунчев се присъедини към новия си тим преди две седмици и не взе участие в първия кръг, в който Кристъл Палас загуби с 1:2 от Питърбро. Във втория кръг обаче Тунчев игра цял мач за отбора си и записа първа победа с екипа на "орлите" след 2:0 срещу Бърнли.

След победата си в третия кръг Кристъл Палас вече е на пето място с актив от шест точки. Победата в третия кръг обаче не дойде лесно. Лукас Юткевич откри за Ковънтри в 48-та минута и "сините" задържаха аванса си до края на редовното време.

Кристъл Палас стигна до пълен обрат в даденото от съдията Патрик Милър допълнително време с голове на Джърмейн Ийстър и Шон Сканъл. В следващия кръг Кристъл Палас гостува на Хъл Сити, а мачът е насрочен за 20 август, събота, съобщава БТА.