Александър Станков: Не ни стигна времето, за да обърнем мача

снимка: lokomotivpd.com

Старши треньорът на Локомотив (Пловдив) Александър Станков не скри разочарованието си след загубата с 2:1 при гостуването на Литекс в последния мач от 10-ия кръг в А група.

Той заяви, че отборът му е допуснал елементарни голове, а в действията на защитата и халфовата линия е имало много брак.

"За съжаление първите 15 минути ги проспахме. Не бяхме концентрирани и допуснахме два елементарни гола.

През втората част имахме желание да обърнем резултата и за малко не се получи. Имаше накъсване на играта, загуби се игрово време. Малко се игра футбол през второто полувреме", коментира Станков.

"Допуснахме елементарни грешки от нашите защитници и халфове. Трябваше да наваксаме негативния резултат, но не ни достигна време", каза още Александър Станков.