
снимка:
guardian.co.uk
Беларуският национал Александър Хлеб сподели пред медии, че Арсенал би бил добър вариант за бъдещето на Андрей Аршавин. Играчът на Барселона посъветва колегата си да приеме офертата, заявявайки, че най-малкото Аршавин ще спечели от контакта си с Арсен Венгер.
„Венгер винаги показва на новите играчи, че вярва в тях", казва Хлеб. „Това им дава известна сигурност. Сигурен съм, че ако Андрей премине в Арсенал ще има бляскаво бъдеще. Разбира се, ще трябва да се потруди и да тренира усърдно. Аршавин е играч от висока класа", завършва полузащитникът.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ