
Минути след спечелването на първа точка в елита на българския футбол в клубната си история, наставникът на Спортист (Своге) Александър Александров коментира пред камерите на РИНГ БГ, че неговите възпитаници са можели да стигнат дори и до успеха. Срещата на ст. "Локомотив" в кв. "Надежда" завърши при резултат 1:1.
"Явно през първата част нашият отбор бе малко притеснен, като за първи мач в "А" група", заяви Александров. "Нямаме право да получаваме толкова леки голове във вратата си. През второто освежихме нападението и можехме да стигнем дори до победата. Важно е как започваме шампионата, за да могат играчите да се мотивират."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ