
Бразилският бранител на Челси Алекс също няма да може да вземе участие в първите мачове на "сините" от новия сезон на Острова, след като "кариоката" страда от разтежение на бедрен мускул.
Вчера бе потвърдено, че аут за началото на кампанията е и титулярният страж на Челси - Петр Чех, като сега проблемите пред мениджъра Карло Анчелоти се удвояват.
Алекс си извоюва място в първия състав на "сините" през миналия сезон, изигравайки 25 мача рамо до рамо с капитана Джон Тери в сърцето на отбраната. Най-вероятно "кариоката" ще бъде заменен от португалеца Рикардо Карвальо, в случай че той не напусне "Стамфорд Бридж" в следващите няколко седмици.
Все още обаче не е ясно кой ще замести Петр Чех в титулярния състав на Карло Анчелоти, като в спор за това ветеранът Иларио и младият Рос Търнбул. Очаква се и двамата да изиграят по 45 минути срещу холандския гранд Аякс в контролна среща днес.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ