
Наставникът на Бирмингам Алекс МакЛийш сподели, че е имал добро предчувствие за мача с Астън Вила снощи, завършил при победа за „сините" с 2:1. Благодарение на късния гол на Никола Жигич, Бирмингам се класираха за ½ финалите на Карлинг Къп.
„Никога не е удобно да играеш срещу противник като Вила. Те бяха на позициите си. Честно казано, мислех, че ще се представят по-добре," заяви старши треньорът пред Sky Sports.
"Имахме положения през първото полувреме, Агбоналхор изравни за Вила в средата на първата част, но по-важното е, че завършихме като победители,"
„Усещах, че няма да загубим мача. Благодарен съм на момчетата и се радвам за тях," завърши МакЛийш.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ