
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън нападна отново Реал (Мадрид), след днешните слухове, че "червените дяволи" са се съгласили да продадат Кристиано Роналдо на испанския шампион. По-рано през деня се появиха информации, че двата клуба са се разбрали за трансфера на "Сантяго Бернабеу" на носителя на "Златната топка". Бесният Фъргюсън нарече Реал (Мадрид) "банда" и заяви на пресконференцията след мача с Гамба Осака, че неговият играч няма да премине никога в "белия балет".
"Вие смятате ли, че аз ще постигна споразумение с тази банда? Не бих им продал дори и вирус. Казвам твърдо не. Няма абсолютно никакво споразумение между двата клуба", каза Фъргюсън.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ