
снимка:
БГНЕС
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън заяви, че неговият тим ще се бори за титлата във Висшата лига на Англия с останалите тимове от голямата четворка в Премиършип.
"В предишните години винаги нещата опираха до два отбора, които се борят за титлата. Сега обаче не смятам, че нещата ще стоят по същия начин. Очаквам тежка битка между отборите от голямата четворка.
Възходът на другите отбори направи по-трудно спечелването на точки далеч от нашия стадион. Доказателствата са факт още от миналия сезон, а този сезон е доста по-тежко", каза Фъргюсън.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ