
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Алекс Фъргюсън изрази задоволството си от победата на тима му срещу Нюкасъл. "Червените дяволи" спечелиха срещата си от 28-ия кръг на Висшата лига с 2:1 като гост.
„Имахме тежки първи 20 минути. Нюкасъл бяха много агресивни и ни затрудниха максимално, което не беше добре за нас, тъй като можехме да изпуснем победата. Като цяло това е един голям успех за нас.
Трябва да забравим лошите моменти от двубоя и да се съсредоточим в предстоящите мачове. Тези три точки са ценни, защото не е никак лесно да се победи такъв тим като Нюкасъл на собствения му терен", каза Фъргюсън.
Манчестър Юнайтед имат 7 точки аванс в класирането пред втория Челси и са с мач по-малко.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ