Алегри: Заслужавахме да победим

Старши треньорът на Милан Масимилиано Алегри заяви след равенството (1:1) при гостуването на Аякс, че според него отборът му е заслужавал да победи.

"Росонерите" бяха много близо до това да загубят мача, след като защитникът Стефано Денсвил откри за Аякс в 90-ата минута. Милан обаче успя да се върне в мача с гол от дузпа на Марио Балотели в 4-ата минута на добавеното време.

Въпреки това Алегри смята, че с представянето си в мача, отборът му е заслужавал нещо повече от равенство.

"Опитахме се да забавим темпото и през първите 45 минути се защитавахме добре.

През второто полувреме Аякс не успя да запази нивото си, а ние започнахме да играем по-добре и трябваше да спечелим мача.

За съжаление допуснахме евтин гол от корнер и сега трябва да сме доволни от равенството", коментира наставникът на Милан.