
Треньорът на Милан Масимилиано Алегри сподели след двубоя с Киево, че борбата за титлата е отворена. Алегри също така похвали своите футболисти за победата с 4:0 над тима от Верона.
„Ювентус има мач по-малко от нас, но ако Наполи спечели двубоя с торинци, тогава се връща в борбата за титлата. Интер спечели също важна победа. Също така да не забравяме Лацио и Удинезе," заяви Алегри.
„За нас важното бе, че взехме победата срещу Киево след трудния двубой в Барселона. След такъв мач е трудно за футболистите да бъдат максимално концентрирани."
„Справихме се чудесно в защита и в подготовката за атака, доволен съм много и от работата на бековете. Също така нападателите освобождаваха места за халфовете в атака," добави Алгери.
Алегри говори и за Златан Ибрахимович, който отбеляза два гола и вече има 101 попадения в Серия А.
„Талантът на Ибра не се нуждае от коментар. Важно бе и Пато да отбележи след хубавата си игра. Но най-важното е, че и двамата нападатели бяха подпомагани от солидна подкрепа от целия тим."
„Кевин-Принс Боатенг бе най-изморен от всички след мача с Барселона, но той има какво да подобрява и не трябва да лежи само на неговата гордост," добави Алегри.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ