
Треньорът на Милан Масимилиано Алегри смята, че срещата с Фиорентина е изключително важна за "росонерите". Този уикенд Милан ще се изправи срещу "виолетовите" в двубой от Калчото и Алегри е на мнение, че този мач е също толкова важен, колкото и дербито с Интер.
"Срещата с Фиорентина не е по-малко важна от дербито с Интер", заяви Алегри.
"Ще е трудно да победим "виолетовите", защото те са добър отбор. Но футболистите на Милан са достатъчно опитни и се надявам, че ще подходим пределно мобилизирано срещу Фиорентина и ще спечелим трите точки", продължи наставникът на "росонерите".
"Италианското първенство е равностойно и ние не можем да подценим нито един съперник. За нас е важно, да победим Фиорентина, защото във вторник ни предстои среща в Шампионската лига и ще е прекрасно да добием допълнителна увереност", завърши Алегри.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ